دست خشک کن

0 Comments

دست خشک کن

شستن دست ها مهمترین عامل برای جلوگیری از انتشار و انتشار میکروب ها و ویروس ها و همچنین جلوگیری از آنهاست. اگر می خواهید از شیوع بیماری های مختلف جلوگیری کنید، حتما دست های خود را به دقت و به درستی بشویید.ویروس‌های تنفسی زمانی پخش می‌شوند که بزاق یا قطرات آلوده به ویروس وارد بدن می‌شوند، که اغلب از طریق دست‌های آلوده اتفاق می‌افتد.زمانی که بیماری شیوع پیدا می کند، بهترین، ساده ترین و در عین حال ارزان ترین راه برای جلوگیری از انتقال آن، شستن صحیح و مکرر دست ها با آب و صابون است.

اکنون که اهمیت نظافت و شستن دست ها و نقش آن در حفظ سلامت و پیشگیری از شیوع بیماری های مختلف را درک کرده اید، دوستان شما در مجله اینترنتی Mininium قصد دارند یکی از دستگاه های مربوط به شستشوی دست یعنی خشک کن ها را با استفاده از آن تحلیل و بررسی کنند. تحقیق انجام شده امیدواریم که مورد توجه همراهان همیشگی شما قرار گیرد.

آشنایی با دست خشک کن

دست خشک کن در واقع محصول جدیدی است که به تازگی وارد عرصه دستگاه های بهداشتی و سلامت محور شده است و در این مدت کوتاه توانسته توجه، لطف و رضایت بسیاری از کاربران را به خود جلب کند.

دست خشک کن با توجه به دستگاه های مدرن، پیشرفته و مدرنی که با هدف راحتی و آسایش در کارهای روزمره طراحی و تولید می شود، توانسته است جایگاه خود را به عنوان یک دستگاه در زمینه سلامت فردی و عمومی در سطح جامعه به دست آورد.این وسیله کاربردی در اکثر ادارات، موسسات مختلف، شرکت ها، کارخانجات، منازل و … مورد استفاده قرار می گیرد و با وجود آن، برای خشک کردن دست خود نیازی به جستجوی حوله، دستمال و سایر موارد مشابه ندارید.این محصول که با هدف راحتی، جلوگیری از اتلاف وقت و سهولت در خشک شدن دست طراحی و تولید شده است، به کارکنان یک مجتمع این امکان را می دهد که در مدت زمان کوتاهی دست خود را خشک کرده و به کارهای دیگر برسند.

خرید این محصول در سال های اخیر افزایش چشمگیری داشته است و مدیران سعی می کنند برای راحتی کارمندان خود، گسترش بهداشت محیط کار و همچنین استفاده بهینه و مدیریت زمان، یک یا چند دست خشک کن استخدام کنند.

مراقب باشید که:

دست خشک کن محصولی با کیفیت و کاربردی است که در طرح ها و مدل های مختلف ساخته شده و در بازار مورد استفاده قرار می گیرد. دقت در خرید به شما این امکان را می دهد که محصولی برتر با عملکرد بهتر انتخاب کنید.

مروری بر مزایای سیستم دست خشک کن

  • صرفه جویی در استفاده از دستمال کاغذی و در نتیجه حفظ محیط زیست و درختان
  • استفاده صحیح از زمان و جلوگیری از اتلاف وقت
  • حجم و صدای کم دست خشک کن و در عین حال وسیله ای مفید و کاربردی
  • داشتن سنسورهایی که از موتور محافظت می کنند و در برابر پاشیدن آب مقاوم هستند
  • کمک به ارتقای سلامت فردی و عمومی در محیط های کار و منزل به منظور حفظ سلامت مردم
  • رعایت بهداشت و سلامت بالا به دلیل دست نخوردن وسایل غیربهداشتی در محیط
  • رضایت مردم از نصب دست خشک کن در سرویس بهداشتی اماکن عمومی و منازل به عنوان وسیله ای مفید و کاربردی

در مجموع باید:

خشک کردن دست بدون تماس با اشیا، عدم انتقال باکتری، رعایت بهداشت فردی و محیطی، صرفه جویی در زمان و هزینه، حفاظت از محیط زیست، کاهش کربن و دی اکسید کربن و … از جمله مزایای خشک کردن دست با این دستگاه است.

این در حالی است که برخی معتقدند این دستگاه تا 40 درصد رطوبت دست را خشک می کند در حالی که دستگاه های دیگر مانند دستمال کاغذی تا 90 درصد رطوبت دست را جذب می کنند. علاوه بر این، ممکن است با انتشار باکتری، محیط اطراف را آلوده کند.

با این دستگاه مفید و کاربردی بیشتر آشنا شوید

دست خشک کن دوستدار محیط زیست است و به آن آسیبی نمی رساند، ابزاری عالی برای رعایت و توسعه بهداشت فردی و جمعی است. کاربر می تواند با خیال راحت از آن بهره مند شود و نگران استفاده از حوله ها و دستمال های آلوده نباشد.

این دستگاه برقی دست ها را به صورت مکانیزه خشک می کند و با نصب آن بر روی دیوار و به کمک چشمی الکترونیکی فعالیت خود را آغاز می کند. حضور این محصول بهداشتی و کاربردی در تمامی سرویس های بهداشتی دنیا ملموس است.

نگاهی به انواع دست خشک کن

مدل دستی: این دست خشک کن با فشار دادن دکمه نور و هوای گرم حاصله، دست ها را خشک می کند. این مدل برای خشک کردن مو و به عنوان سشوار در استخرهای عمومی استفاده می شود.

تعداد کاربران و همچنین زمان استفاده، استفاده از چشمی الکترونیکی برای روشن شدن خودکار این نوع محصول را غیرممکن می کند.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Luckyslot77
gacor888

Result HK

Data HK

kompas138